Szervezeti egységek

Szervezeti egységek

​​​​​​​Intézetigazgató: Dr. Szabó István, egyetemi tanár
Intézetigazgató-helyettes: Dr. Kátai László, egyetemi tanár
Oktatási intézetigazgató-helyettes: Dr. Daróczi Miklós, egyetemi docens

E-mail: muszaki@uni-mate.hu

A Műszaki Intézethez tartozó központok és tanszékek:

  • Mezőgazdasági Gépesítési Központ
    • Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Gépek Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Bártfai Zoltán, E-mail: Bartfai.Zoltan@uni-mate.hu
      ​​​​​​​Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1.  - Aula 322. szoba
      Telefon: +36 (28) 522-000/1474
    • Mezőgazdasági Gépesítési Laboratórium, Gödöllő
      ​​​​​​​Laboratóriumvezető: Dr. Szalay Kornél, E-mail: Szalay.Kornel@uni-mate.hu
      ​​​​​​​Cím: 2100 Gödöllő, Tessedik Sámuel utca 4.
      ​​​​​​​Telefon: +36 (70) 935-4799
    • Agrárműszaki Tanszék, Keszthely
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Pályi Zsigmond Béla, E-mail: Palyi.Zsigmond.Bela@uni-mate.hu
      ​​​​​​​Cím: 8360 Keszthely, Deák Ferenc utca 16. - D ép. 10/B
      ​​​​​​​Telefon: +36 (83) 545-093
      ​​​​​​​
  • Gazdaságdigitalizációs Központ
    • Mérnökinformatikai Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Orova Lászlóné dr., E-mail: Orova.Laszlone@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 109. szoba
      Telefon: +36 (28) 522-000/1519
    • Mechatronika Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Földi László, E-mail: Foldi.Laszlo@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 231. szoba
      ​​​​​​​Telefon: +36 (28) 522-000/1491
    • Műszaki Menedzsment Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Daróczi Miklós, E-mail: Daroczi.Miklos@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 129. szoba
      ​​​​​​​Telefon: +36 (28) 522-000/1441
    • Alkalmazott Informatikai Tanszék, Gyöngyös
      Tanszékvezető: Dr. Novák Tamás, E-mail: Novak.Tamas@uni-mate.hu
      ​​​​​​​Cím: 3200 Gyöngyös, Mátrai út 36. - 301. szoba
      ​​​​​​​Telefon: +36 (37) 518-300/229
    • Femtoszkópia Laboratórium, Gyöngyös
      ​​​​​​​Laboratóriumvezető: Dr. Csörgő Tamás, E-mail: Csorgo.Tamas@uni-mate.hu
      Cím: 3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.
      ​​​​​​​Telefon: +36 (37) 518-300
      ​​​​​​​
  • Gépészeti Technológiák Központ​​​​​​​
    • Anyagtudományi és Gépipari Folyamatok Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Zsidai László, E-mail: Zsidai.Laszlo@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 332. szoba
      Telefon: +36 (28) 522-000/1491
    • ​​​Épületgépészeti és Energetikai Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Schrempf Norbert Attila, E-mail: Schrempf.Norbert.Attila@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 110. szoba
      Telefon: +36 (28) 522-000/1461
    • Gépszerkezettani Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Kátai László, E-mail: Katai.Laszlo@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 320. szoba
      ​​​​​​​Telefon: +36 (28) 522-000/1481
    • Járműtechnika Tanszék, Gödöllő
      ​​​​​​​Tanszékvezető: Dr. Kiss Péter, E-mail: Kiss.Peter@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1. - Aula 125. szoba
      Telefon: +36 (28) 522-000/1431
      ​​​​​​​
  • Műszaki Tudástranszfer Központ
    • ​​​​​​​​​​​​​​Központvezető: Dr. Hentz Károly, E-mail: Hentz.Karoly@uni-mate.hu
      Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly utca 1.
      ​​​​​​​​​​​Telefon: +36 (28) 522-000/1050
    • Gépfejlődéstörténeti Gyűjtemény, Gödöllő
      ​​​​​​​(Mezőgazdasági Eszköz- és Gépfejlődéstörténeti Szakmúzeum)
    • Kommunikációs és Továbbképzési Csoport, Gödöllő
      ​​​​​​
  • Kihelyezett Tanszékek